Hakkımızda

2019 yılında kurulan eventbillete.com; siz değerli kullanıcılarımıza iki alanda güçlü alt yapısı ile hizmet vermektedir. Bunlar sırayla; 2. El Bilet Alış ve Satış Pazaryeri ile kendi etkinliğinizi oluşturabileceğiniz organizasyon oluşturma hizmetidir. 

 

2. El Bilet Alış ve Satış Pazaryeri Nedir?

Gitmek istediğiniz etkinliğe gidemeyecek kullanıcılarımızın listelediği ilanları satın alarak gidebileceğiniz veya gidemeyeceğiniz etkinliğe gitmek isteyen kullanıcımıza ilan açarak güvenle satabileceğiniz paylaşım ekonomisi merkezli pazaryeri alt yapımızdır.

 

Organizasyon Oluşturma (Kendi Etkinliğini Yapma) Nedir?

İster gezi, ister atölye çalışması, isterseniz de konser veya festival, ..vb aklınıza gelebilecek her türlü etkinliği eventbillete.com ‘un e-bilet alt yapısıyla oluşturabilir kendi etkinliğinizi. Organize edebilirsiniz.

 

Eventbillete.com’un genç ekibi olarak amacımız sizlerin bütçe eğlence dengenizi en iyi seviye tutarak memnuniyetinizi sağlamaktır. İspanya merkezli girişimimiz çok kısa sürede; Almanya, İngiltere, İtalya, Hollanda ve Türkiye olmak üzere 5 ülkede hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz her ülkede yerel müşteri temsilcilerimizle sizlere kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet vermek için çalışıyoruz. Merak ettikleriniz ve sormak istedikleriniz için yerel iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.Evenbillete Ekibi


                                                                                                                                                                                                  

 

Arama Yap